Bezpieczne zakupy

 

Bezpieczne zakupy: 

- specjalnie dla naszych Klientów wprowadziliśmy szereg zabezpieczeń i udogodnień dzięki którym realizacja zamówień odbywa się bezpiecznie i bezproblemowo. Sprawdź jak dbamy o każdy etap realizacji zamówień.

 

Bezpieczeństwo danych osobowych:

- strona supertoner.pl korzysta z szyfrowania certyfikatem SSL dzięki czemu Państwa dane osobowe przekazywane są przy zachowaniu pełnej poufności a Państwo mają pewność co do wiarygodności naszej strony.

 

   Bezpieczne płatności Online:

- nasi Klienci za zakupy mogą zapłacić w wielu formach (płatność i dostawa) również Online, korzystając z płatności przez PayU, PayPal lub Przelewy24 mają Państwo pewność że wszystkie dane podane podczas płatności bezpiecznie trafią w odpowiednie miejsca a sam proces płatności przebiegnie błyskawicznie.

 

 Dostawa: 

- współpracujemy z firmami kurierskimi DPD, UPS oraz InPost w związku z czym dostawa jest błyskawiczna a jeśli przesyłka z jakichś powodów nie dotrze do Państwa (zdarza się raz na sto przesyłek a może i rzadziej) prosimy się nie martwić, po kontakcie z nami załatwimy sprawę za Państwa.

 

  Produkcja i testowanie:

- dzięki korzystaniu z najwyższej jakości surowców dostępnych na rynku tonery zamawiane w naszym sklepie są znakomitej jakości, współgrają z tonerami oryginalnymi i nie odbiegają jakością od nich. W procesie poprodukcyjnym tonery są testowane w naszych urządzeniach dzięki czemu eliminujemy 99% możliwych wad.